O nas

Nasi nauczyciele, wychowawcy, opiekunowie zatroszczą się o Państwa pociechy – Ich rozwój emocjonalny, psychiczny i zdrowotny.

Jesteśmy ciepłym, wyrozumiałym, pełnym pomysłów i radości zespołem, który zadba o bezpieczeństwo, stworzy rodzinną atmosferę, nauczy współdziałania w grupie i nawiązywania pierwszych przyjaźni. Otoczy Wasze dzieci radością, zabawą, przyjaźnią i ciepłem.

Stawiamy na rozwój

Pracę z dziećmi rozpoczynamy od rozmowy z rodzicami - wiedza o dziecku, o jego predyspozycjach, pierwszych czynnościach, pozwoli nam w pełni stymulować jego rozwój. U Nas dzieci rozwijają się podczas zajęć artystycznych, muzycznych, plastycznych, sportowych.

Proponujemy dzieciom zajęcia gimnastyki korekcyjnej, rytmiki, a rodzicom konsultacje pedagogiczne i logopedyczne. Preferujemy stały kontakt z rodzicami i opiekunami.

Wiemy jak ważna jest wyobraźnia

W naszym przedszkolu świat rzeczywisty przeplata się z baśniowym. Jest kraina Baśni i Relaksu, jest kraina Fikołki Koziołki, Kuchcikowo, Leśne Ludki i Wesołe Nutki. W każdej krainie jest czas na odpoczynek, wyciszenie, ale także na radosny rozwój i aktywność.

Dbamy o bezpieczeństwo

Jesteśmy wpisani do rejestru placówek niepublicznych, posiadamy wszystkie zgody niezbędne do funkcjonowania żłobka i przedszkola (pozytywna opinia Państwowej Straży Pożarnej oraz pozytywna zgoda Państwowej Inspekcji Sanitarnej)  Kuratorium sprawuje nad nami funkcje kontrolne. Sale wyposażone są wyłącznie w certyfikowane meble i zabawki. Wszystkie zajęcia odbywają się z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Atmosfera i program wzmacniają u dzieci samoakceptację, poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości.

Zapewniamy rodzinną atmosferę

Swoimi działaniami sprawiamy by dzieci czuły się u nas jak w domu. Atmosferę domowego ogniska tworzymy poprzez grupy wiekowe, gdzie starsze dzieci mogą pomagać młodszym a młodsze uczą się od starszych - tak jak w rodzinie.

Nauczyciele wspólnie z dziećmi organizują wiele uroczystości, pamiętając o świętach rodzinnych czy narodowych. Spotykamy się na wspólnej Wigilii, kiermaszach, festynach, koncertach, przedstawieniach i zawodach sportowych.

Podchodzimy do każdego indywidualnie

Program dydaktyczno – wychowawczy jest dostosowany do wieku dzieci. Trudne są pierwsze kroki w każdym przedszkolu. Chcemy ułatwić to Waszym dzieciom – u nas każdy maluch jest małym odkrywcą, rozwija swoje wszechstronne zdolności. Różnorodny dobór technik i metod prowadzenia zajęć pozwala, by każde dziecko śmiało wkraczało w otaczający świat.