Edukacja ekologiczna

Warsztaty przyrodnicze

 

Obcowanie z przyrodą

Kontakt ze zwierzętami

Drewniane zabawki

 

Stonowane wnętrza

Sensoryczny plac zabaw

 

Nasze zajęcia

Muzaki

autorskie zajęcia muzyczno-twórcze, które przebojem wkradły się w nasze progi i serca już rok temu. To zajęcia, trakcie których dzieci aktywnie słuchają muzyki tzn. tworzą orkiestrę muzyczną, grając na różnorodnych instrumentach perkusyjnych (djembach, cajonie, pudełkach akustycznych, klawesach, tarkach guiro, tonblokach i wielu innych); realizują się w kreatywnym tańcu i ruchu (pomaga im w tym chusta Muzajka, instrumenty które można założyć na ręce i nogi a także wiele inspirujących pomocy dydaktycznych). Pacynka edukacyjna „Muzak” wprawia dzieci w dobry nastrój, pełen ciepła i otwartości do realizowania twórczych dziecięcych pomysłów.

Talenciaki

nasze najnowsze odkrycie i strzał w 10tkę! To akrobatyka, gimnastyka, sport i zabawa w jednym. I maluchy i starszaki nie mogą się doczekać tych zajęć. Świetni instruktorzy, kolorowe i atestowane sprzęty, bezpieczeństwo, ciepła atmosfera oraz dużo ruchu i zabawy to jest to, co maluchy lubią najbardziej. Ćwiczenia ogólnorozwojowe, fikołki, stanie na rękach (wszystko z pomocą instruktora) to tylko część bogatych cotygodniowych zajęć.

Angielski z Sunny Academy

Ambitny i niebanalny angielski z misiem Teddy Eddie. To licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą . Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Rytmika

to niezwykle wartościowe zajęcia ćwiczenia ciała i umysłu, prowadzone przez Pana Rafała, specjalistę w swej dziedzinie. Zajęcia rytmiczne uczą koncentracji, poprawiają pamięć, zachęcają do aktywności ruchowej, mają korzystny wpływ na motorykę i orientację przestrzenną u dzieci . Tańczymy, śpiewamy i bawimy się na całego

Plan dnia

Powitanie dzieci, zabawy dowolne w kącikach zainteresowań

6:00 - 9:00

Przygotowanie do posiłku / śniadanie

8:30 - 9:00

Pierwszy blok dydaktyczny / zajęcia dodatkowe

9:00 - 10:30

Spacer (zabawy na świeżym powietrzu)

10:30-11:30

Przygotowanie do posiłku / obiad

11:30 - 12:30

Odpoczynek poobiedni / Drugi blok dydaktyczny

12:30-14:00

Przygotowanie do posiłku / podwieczorek

14:00 - 14:30

Zabawy w kącikach tematycznych / wyjście na plac zabaw

14:30 - 16:00

Drugi podwieczorek

16:00 - 16:30

Zabawy w kącikach tematycznych / wyjście na plac zabaw

16:30-18:00